iPrzedszkole

iPrzedszkole, utworzyliśmy z myślą o Państwa wygodzie i możliwości kontaktu z nami bezpośrednio z domu.

W systemie mogą Państwo zmienić dane adresowe lub kontaktowe, nanosić zmiany w upoważnieniu do odbioru dziecka, uzupełnić ankietę medyczną, na bieżąco śledzić zgłoszone nieobecności jak i ich rozliczenie w fakturach, wysyłać pocztę mailową do nauczyciela, dyrektora lub administracji, zgłaszać nieobecność oraz śledzić postępy dziecka podpatrując monitoring.

Konto każdego użytkownika jest zakładane przez pracownika administracji, unikalny login jak i hasło otrzymają Państwo na e-mail po podpisaniu z nami umowy na opiekę żłobkową. Dostęp do konta otrzymują Państwo w dniu pierwszego przyjścia Waszej pociechy do żłobka.

Informacja dodatkowa – monitoring

W naszym przedszkolu oferujemy monitoring.

Usługa polega na możliwości obserwacji przez Internet za pomocą kamery zainstalowanej w sali dydaktycznej swojego dziecka podczas pobytu w placówce.

Dostęp do wizji jest ograniczony tylko dla rodziców i to w ramach wyłącznie jednej grupy wiekowej. Monitoringiem objęte są sale dydaktyczne, stołówka oraz korytarz.

Jest to monitoring przemysłowy retransmitowany do internetu dlatego obraz jest odświeżany co 1 sekundę i jest dynamicznie kompresowany.

Aktualne linki do monitoringu dla grup:

Login (użytkownik) i hasło są takie same jak dla systemu iPrzedszkole.

Kopiowanie zabronione.
DLA RODZICÓW iPrzedszkole