» Kilka słów o placówce

KILKA SŁÓW O PLACÓWCE

Kilka słów o nas 🙂
Misją naszego żłobka jest zapewnienie optymalnych warunków do rozwoju Dzieci, zaspokajanie Ich potrzeb, wspieranie w rozwijaniu zdolności i zainteresowań.
Jesteśmy miejscem gdzie dziecko nie tylko się bawi ale również nabywa określonych umiejętności i pobudza swoją ciekawość wobec otaczającego go świata.
Dlaczego my?
Żłobek  Lucky Baby w Grudziądzu to instytucja opiekuńczo – wychowawcza świadcząca usługi na najwyższym poziomie.
Przyjmujemy dzieci od 20 tygodnia do lat trzech. Nasza kadra dba o wszechstronny rozwój dziecka, rozwijamy ich zainteresowania , talenty, uczymy samodzielności.
Opiekujący się dziećmi personel, ma za zadanie zapewnić im wyżywienie, bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki bytowe.
Placówka posiada nowocześnie urządzone sale dydaktyczne z bezpośrednim dostępem do toalet. Pomieszczenia są wentylowane i klimatyzowane oraz objęte monitoringiem do którego rodzice mają dostęp on – line.

W szatni znajduje się przewijak dla najmłodszych dzieci oraz pomieszczenie na wózki oraz foteliki dziecięce.

Nasz żłobek przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych.
Posiada plac zabaw dostosowany do wieku dzieci oraz wózki 6 osobowe, dzięki którym opiekunki wyjeżdżają z dziećmi na spacery.

Dodatkowym atutem naszej placówki jest wewnętrzny plac zabaw ( ze zjeżdżalniami i basenem z kulkami), interaktywny dywan, własna kuchnia, oraz profesjonalna opieka pod okiem doświadczonej kadry.

Oferujemy również szeroką gamę zajęć edukacyjnych, których czas trwania i treści są adekwatnie dobrane do wieku i możliwości dzieci.

W związku z pandemią Covid 19, w trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci, żłobek dba o przestrzeganie zasad związanych z dezynfekcją zabawek oraz pomieszczeń.
Placówka czynna od poniedziałku do piątku , w godz. 6:30-16:30.
Czekamy na Ciebie i Twoje dziecko!