Informacje o placówce

Miło nam gościć Państwa na stronie internetowej Żłobka „Lucky Baby” w Grudziądzu.

Nasza placówka to instytucja opiekuńczo – wychowawcza dla dzieci od 20 tygodnia do lat trzech. Maluchy mają zapewnioną odpowiednią opiekę oraz warunki do rozwoju psychicznego i fizycznego. Opiekujący się nimi personel, ma za zadanie zapewnić dzieciom wyżywienie, bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki bytowe.

Decyzja o zapisaniu malucha do żłobka wiąże się z wieloma pozytywnymi aspektami:
pomaga w rozwoju społecznym malucha -im wcześniej dziecko ma częsty kontakt z rówieśnikami, tym łatwiej jest mu zawierać nowe znajomości w późniejszym wieku. Dzieci korzystające ze żłobka stają się bardziej śmiałe;
poszerza horyzonty doświadczeń u dziecka. Dziecko, które ma szansę przebywać wśród dzieci zdobywa więcej ciekawych doświadczeń niż w domu rodzinnym a nawet na podwórku;
uczy samodzielności. Dzieci, które uczęszczają do żłobka, szybciej i chętniej zdobywają nowe umiejętności.

Aby zrealizować wymienione powyżej zadania oddajemy do dyspozycji przestronnie, nowocześnie urządzone sale dydaktyczne, a każda z nich ma wyodrębnione miejsce do leżakowania oraz bezpośredni dostęp do toalet.

W szatni znajdziecie Państwo przewijak dla najmłodszych dzieci oraz pomieszczenie na wózki oraz foteliki dziecięce. Nasz żłobek przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych. Posiadamy plac zabaw dostosowany do wieku dzieci, jako jedyni w Grudziądzu do dyspozycji dzieci oddajemy wózki 6 osobowe, dzięki który opiekunki wyjeżdżają z dziećmi na spacery.

Każda z sal jest wentylowana i klimatyzowana, ponadto objęta monitoringiem do którego rodzice mają dostęp poprzez indywidualne hasło i login.

Atrakcją naszego żłobka jest między innymi plac zabaw dla dzieci w różnym wieku, na którym znajdują się zjeżdżalnie, huśtawki oraz piaskownica. Dzieci podczas ładnej pogody bardzo lubią z niego korzystać.

Kopiowanie zabronione.
PLACÓWKA Informacje o placówce